Max Level’ı Keşfedin

Sahne Senin

Kendi hikayeni yaz! Kahramanı sen ol! Max Level Kids’de her an maksimum eğlence. Renkli dünyamızda her çocuk başrol gibi parlıyor ve sahnede kendi öyküsünü yaşıyor. Renklerin ve şekillerin büyüsüne katılarak ışıkla dans et! Gösteri bitmedi. Mikrofonu eline al! Unutma,burada herkes bir şarkıcı, her ses bir melodi. Kendini gerçek bir kahraman gibi hissedip, maceranı sen seç! Burada özgürsün! Sahneye atla! kendi ünlü karakterini yarat! Her oyun senin film setin! Senin maceran burada!

O zaman son 3-2-1 sahne senin!

Sorular ve Cevaplar

Interactive Zone’da 4-12 yaş,

Role Play House’ta 3-8 yaş,

Kids Adventure’da 4-10 yaş,

Kum Havuzu’nda 2-8 yaş

arasındaki tüm çocuklar keyifle eğlenebilirler.

Max Level’da tüm oyun arkadaşlarımız çocukların güvenle eğlenebilmesi için burada. Nitelikli, donanımlı ve güler yüzlü oyun arkadaşlarımız pedagojiden iletişime, sorun çözmeden hareket temelli beceri gelişimine pek çok alanda özel eğitimleri başarı ile tamamladılar. Ebeveynlerimiz çocuklarını güvenle Max Level’a teslim ediyor, bu Bilgilenceli dünyanın tadını çıkarırken oyun arkadaşlarımız her an çocuklarımıza eşlik ediyor.

Çocuklar hareket temelli oyunlarla keyifli vakit geçireceğinden rahat kıyafetler giydirmenizi ve terlemeleri ihtimaline karşı yedek kıyafet getirmenizi tavsiye ediyoruz. Oyun alanlarına ayakkabı ile giriş yapılmadığını, ayak sağlığı ve hijyeni için çorap kullanımının zorunlu olduğunu hatırlatmış olalım.

Tüm oyun alanları ve oyuncaklar için
1 TL = 1 kredidir. Tüm alanlar ve oyuncaklardan Max Level oyun kartınıza yükleme yaparak yararlanabilirsiniz.

Interactive Zone

(4-12 Yaş)
Videoyu Oynat

Etkileşimli ışık oyunlarının büyüsüyle, çocuklarınızın kendilerini birer yıldız gibi hissedecekleri, eğlenirken öğrenecekleri bir alan.

Galeri

Kids Adventure

(4-10 Yaş)
Videoyu Oynat

Macera dolu parkurlarımızda, çocuklarınızın enerjisini keşfedecekleri, heyecanı doruklarda yaşayacakları bir dünya.

Galeri

Role Play House

(3-8 Yaş)
Videoyu Oynat

Hayal güçlerini serbest bırakacakları, farklı meslekleri deneyimleyerek yeni ilgi alanları keşfedecekleri bir sahne.

Galeri

Yumuşak Oyun Alanı

(3-8 Yaş)

Yumuşak oyun alanı daha küçük yaşlardaki çocukların güvenli ve elbette eğlenceli vakit geçirmeleri için özel olarak tasarlandı.